Hakkımızda

Biz kimiz ?
Labomar, 2004 yılında kurulmuştur. 2006 yılı Şubat ayı itibarı ile firmamız LTD şirkete dönüşmüştür.2013 Yılı itibarı ile de siz sayı müşterilerimizin teknik detay ve teklif taleplerini daha sağlıklı karşılamak amacı ile online sitemzi devreye almış bulunuyoruz. ürün girişlerimiz hale hazırda devam emektedir. Temel laboratuvar cihazları ve online endüstriyel ölçüm sistemleri, tartım sistemleri, data kaydediciler, bilgisayar destekli mikroskopi ve görüntüleme sistemleri konusunda 15 senelik birikimin yanı sıra, laboratuvar mobilyaları, çeker ocak ve steril kabin imalatlarının üretiminin yaygınlaşmasında rol alan önemli isimlerden biridir. Güncel olarak fiziksel test cihazları ve sektörel ihtiyaçlara yönelik özel imalat test cihazları ve yazılımlar da üretilmektedir.

Üstlendiğimiz görev
Labomar bir ihtisas firması olarak faaliyet göstermektedir. Ülkemize ithal edilmekte olan bazı cihazların imalatını uzman mühendisleri sayesinde yurt içinde gerçekleştirerek sanayicimize çok daha ekonomik ve kaliteli çözümler sunmakta ve ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Hizmet verdiğimiz sektörler
Hizmet verdiğimiz sektörlerden başlıcaları Kimya, Gıda, Tekstil, Metalürji, Medikal, Plastik - Kauçuk, ve bunlara bağlı alt sektörler olarak sıralanabilir.

Farkımız
Sadece birilerinin ürettiği cihazları ithal edip, satmak ile yetinmiyoruz. Müşterilerimiz ile görüşüp bir hedefe ulaşmak için farklı yollar yaratmaya çalışıyoruz


reklam
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır